- GROTE SHOWROOM VAN 1000M2
- VRAGEN? 078-617 65 30
- LEVERING DOOR HEEL NEDERLAND
Directie Pensum Docking

- Duitse kwaliteit
- Twee kastmaten
- Interieur zelf te kiezen
- Decoren zelf bepalen
- Diverse bladmaten




Lees meer over Directie Pensum Docking
Het Pensum docking bureau van Palmberg is gelijk aan het normale bureaumodel Penso en Pensu, alleen rust de ene helft van het bureau nu op een Select kast. Hierdoor krijgt het bureau een zeer mooie uitstraling en lijkt het bureau te zweven. Gelukkig kan er gekozen worden uit vele maten werkbladen, zodat de set in bijna elke ruimte is te plaatsen. De maat begint vanaf 80cm en is tot 200cm groot te krijgen. Deze maten zijn standaard. Wilt u een groter bureau? Ook dan is dit geen enkel probleem, dan maakt de fabriek dit speciaal voor u op maat. De indicatie prijzen zijn op aanvraag beschikbaar.
De Select kast waar het bureau op gedockt wordt is beschikbaar in twee lengte maten, in 176cm en in 234cm. De inhoud en indeling van de kasten is geheel naar eigen wens in te delen. Er is keuze uit de volgende elementen; ladenkasten, uittrekbare PC-kasten, draaideurkasten en openkasten.
Tevens is de uitstraling van de kast volledig zelf te bepalen. Elk onderdeel kan naar eigen wens samengesteld worden. De kastdeuren, het topblad, de bladrand van het het topblad, de kleur van de sokkel enz. De mogelijkheden zijn eindeloos.
- Duitse kwaliteit
- Twee kastmaten
- Interieur zelf te kiezen
- Decoren zelf bepalen
- Diverse bladmaten
over dit product
![]() |
stel een vraag per |
![]() |
bel 078 617 65 30 |
![]() |
en anders.. bezoek onze grote 1000m showroom |
Contact
Shiraz Office Furniture
Toermalijnring 1600
3316 LC DORDRECHT
T: 078 - 617 65 30
E: info@shiraz.nl
